sobota, 2 maja 2015

Hello ♥

Na początek chciałam się Wam przedstawić, opowiedzieć trochę o sobie oraz przedstawić Wam w skrócie czego możecie się tutaj spodziewać.
 Nazywam się Karolina, mam 16 lat i mieszkam w Bielsku-Białej. Moim hobby jest podróżowanie i fotografia.
Założyłam tego bloga po to, aby dzielić się z Wami moimi przemyśleniami, przeżyciami, zdjęciami i masą innych rzeczy. Postaram się dodawać posty systematycznie, co 4-5 dni. Mam nadzieję, że spodoba Wam się to co robię i będziecie odwiedzać tego bloga w miarę często. 
 Więc, to chyba tyle jeśli chodzi o mnie i to "wprowadzenie".   

Serdecznie wszystkich zapraszam do obserwowania i komentowania wszystkich postów! ♥