Nazywam się Karolina, mam 16 lat i mieszkam w Bielsku-Białej.
Interesuję się fotografią, muzyką, projektowaniem wnętrz i trochę też modą. Blog powstał po to, abym mogła dzielić się z Wami moimi przemyśleniami, zdjęciami, przeżyciami i masą innych rzeczy.
Interesuję się fotografią, muzyką, projektowaniem wnętrz i trochę też modą. Blog powstał po to, abym mogła dzielić się z Wami moimi przemyśleniami, zdjęciami, przeżyciami i masą innych rzeczy.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz